Sağlık Sigortası

Her zaman sağlıklı olmak istesek de bazen ufak rahatsızlık ya da ciddi ameliyatlar bizi hem fiziki olarak hem de ekonomik olarak sarsabilir.

Sağlık Sigortası ile amacımız; sizleri tedavi ve teşhis esnasında desteklemek!

Ülke genelinde yaygın anlaşmalı hastane, eczane, laboratuar, sağlık merkezleri hizmet ağımız ile size en yakın yerde, en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Yurt İçi Hastane Hizmetleri Teminatı

Bu teminat kapsamında, yurt içinde hastanede yattığınız süre boyunca yapılan yatak-yemek, refakatçi, doktor vizitesi, ilaç, teşhis yöntemleri giderleri, ameliyat ile ilgili giderler, yoğun bakım ve sarf edilen malzeme ve küçük müdahale giderleri göre %80 ya da %100 oranında ve limitsiz olarak karşılanır.

Yatarak veya ayakta gerçekleşmiş olduklarına bakılmaksızın kemoterapi, radyoterapi, koroner anjiyografi, diyaliz ve böbrek taşı kırma (ESWL) giderleri bu teminat kapsamında sigortanın ikinci yılından itibaren karşılanır. Ameliyat veya yoğun bakım gerektiren tedaviden sonra iki ay içerisinde gerçekleşen ve tedaviyi tamamlayıcı nitelikteki fizik tedavi giderleri 2.500 TL limit ile teminat altına alınırken, ameliyat için zorunlu protezler (kalp kapakçigi vb) de Yurt İçi Hastane Hizmetleri Teminatı’ndan karşılanmaktadır.

Yurt Dışı Hastane Hizmetleri Teminatı

Yurt Dışındaki sağlık giderleriniz isteğe bağlı olarak belirtilen limitler dahilinde karşılanır.

Aile Planlaması Teminatı

Bu teminatı aldığınız taktirde İkinci yıldan itibaren doğumla ilgili tüm masraflar bu teminattan karşılanır, doğum ve hamilelik ile ilgili giderleriniz yıllık limitiniz dahilinde karşılanır.

Aile Planlaması teminatının kullanılmasına hak kazanılması durumunda annenin doğum için hastaneye yatışından, bebeğin taburcu oluşuna kadar gerçekleşen bebeğe ait tüm sağlık giderleri, annenin kalan Aile Planlaması limiti ve teminat yüzdesi dahilinde karşılanır ve bebeğin hastaneden çıkışını takip eden 30 gün içerisinde sağlık bilgilerinin beyan edilerek priminin ödenmesi halinde bebek sigortalanır.

Ayakta Tedavi Teminatları

  • Doktor Muayene Teminatı
  • İlaç Teminatı
  • Teşhis Yöntemleri Teminatı
  • Fizik Tedavi Teminatı

Sosyal Medyada Paylaş:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

tarim-ve-hayvancilik-sigortasi-tarsim
Tarım ve Hayvancılık Sigortası (TARSİM)

Ekonomiye can veren tarım sektöründe üreticiyi desteklemek, geçim kaynaklarında meyda…

kasko-sigortasi
Kasko Sigortası

Aracımız, gerek hayatımızın gerek iş yaşantımızın vazgeçilmezlerinden biri haline gel…

seyahat-saglik-sigortasi
Seyahat Sağlık Sigortası

Seyahate çıkarken, endişelerinizi de yanınızda taşımayın. Seyahat Sigortası ile yurt …

Hızlı Teklif Al