Hakkımızda

Başımıza gelebilecek olan beklenmedik olaylar karşısında hepimizin mutlaka bir dosta ihtiyacı vardır. Dostlar kimi zaman manevi, kimi zaman da maddi katkılarla bizleri bu gibi durumlarda yalnız bırakmaz, yeniden ayağa kalkmamıza yardımcı olurlar.

Biz de dostlarınızdan biri olarak şirketimizi, 50 yıllık tecrübemize dayanarak, 1999 yılında sigortacılığın bütün branşlarında faaliyet göstermek üzere MAKSİMUM SİGORA ARACILIK HİZMETLERİ A.Ş. adı altında kurulduk.

Şirket kadromuz uzun yıllar sigorta sektöründe çalışmış ve birçok sigorta şirketinde görev yapmış tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

MAKSİMUM SİGORA ARACILIK HİZMETLERİ A.Ş. olarak ülkemizin köklü sigorta kuruluşlarının bir çoğunun yetkili acentesiyiz. Şirketimiz uzun yılların getirdiği tecrübe ve dürüst çalışma anlayışının desteğinde, sürekli artan müşteri portföyü ile alanında bir güven timsali olmayı başarmıştır.

Müşteri memnuniyeti ve güvenilirlik ilkesi çatısı altında, her müşterisi ile şeffaf bir anlayış içerisinde çalışmayı benimseyen şirketimiz poliçeler ve teminatları konusunda en doğru yönlendirmeyi yapmaktadır.

MAKSİMUM SİGORA ARACILIK HİZMETLERİ A.Ş. çalışanları olarak yetkili acentelikleri ile tüm poliçelerinizi minimum prim, maksimum kapsam mantığı altında, tek bir merkezde toplayıp, sizlere en iyi hizmeti sunarak, hayatınızdaki tüm riskleri ortadan kaldırmak adına çalışıyoruz.

Hızlı Teklif Al